ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
26.04.2016r. 10:32

Ekologiczną wersją bajki o Czerwonym Kapturku grupa kapitałowa Węglokoks Energia chce uczyć dzieci, jak korzystać z ciepła, jakie są jego korzystane rodzaje i czym nie należy palić w piecu. W poniedziałek uczniowie z Rudy Śląskiej wysłuchali bajki "na żywo".
15.03.2016r. 10:57

16 marca 2016 r. w Urzędzie Dzielnicy Bielany odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu Inteligentna Sieć Ciepłownicza. Organizator, Veolia Energia Warszawa S.A., zaprasza do udziału w spotkaniu mieszkańców Bielan oraz wszystkich zainteresowanych tematyką energooszczędności i ekologii w przestrzeni miejskiej.
Veolia Energia Warszawa
30.11.2015r. 12:36

Już wkrótce mieszkańcy Ursynowa, a także wszyscy zainteresowani oszczędzaniem energii i ekologią w przestrzeni miejskiej, będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniu o Inteligentnej Sieci Ciepłowniczej. Konferencja odbędzie się 3 grudnia o godzinie 18.30 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. Komisji Edukacji Narodowej 61). Organizatorem jest firma Veolia Energia Warszawa S.A. we współpracy z ekspertami Politechniki Warszawskiej.
Veolia
13.07.2015r. 12:17

Redakcja dziennika „Rzeczpospolita” zorganizowała 26 czerwca br. debatę „Przyszłość kogeneracji w Polsce w kontekście unijnej polityki klimatycznej". Wzięli w niej udział przedstawiciele czołowych firm energetycznych działających w Polsce – m.in. Veolii Energia Warszawa S.A., PGNiG Termika, EDF Polska oraz przedstawiciele Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, Ministerstwa Gospodarki i Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
Veolia Energia
03.02.2015r. 16:49

W poniedziałek 2 lutego Maroš Šefčovič, wiceszef Komisji Europejskiej ds. Unii Energetycznej spotkał się z Ewą Kopacz, prezesem Rady Ministrów, Januszem Piechocińskim, ministrem gospodarki i Andrzejem Czerwińskim, przewodniczącym podkomisji sejmowej ds. energetyki i surowców.
PGNiG Termika
14.05.2013r. 12:22

Gmina Siechnice i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja podpisali 9 maja br. porozumienie, zgodnie z którym Kogeneracja przekaże gminie darowiznę na pokrycie kosztów ogrzewania mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. „Program Pomocy Odbiorcom Wrażliwym Społecznie” jest realizowany w gminie już od sześciu lat. Ze strony gminy Siechnice porozumienie podpisał burmistrz Milan Usak, a ze strony Kogeneracji członkowie zarządu Roman Traczyk i Henryk Zajas.
Kogeneracja
08.05.2013r. 13:05

Pracownicy Grupy Energa zostali dziś nagrodzeni przez premiera za wybitne osiągnięcia naukowo-techniczne. Wspólnie z naukowcami w zespole pod kierownictwem prof. Jana Kicińskiego z Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku wdrażają w Żychlinie koncepcję gminy samowystarczalnej energetycznie. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Energa
17.01.2013r. 11:35

Dworzec PKP w Katowicach będzie gotowy, wraz z handlową Galerią Katowicką, w 2013 r. – zapewnia wykonawca.
Wcześniej popłynie tam ciepło. To efekt podpisanej umowy przyłączenia dworca do sieci ciepłowniczej Tauron Ciepło
i uruchomienia ogrzewania dla otwartej w październiku hali dworca.
"Polska Energia"
05.10.2012r. 12:39

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zaproponował model dotyczący zasad i sposobu ustalania oraz uwzględniania w taryfach dla ciepła systemowego zwrotu z kapitału na lata 2012 - 2015. Miało być przejrzyściej, a jest niebezpiecznie. Według branży propozycja ta to podwójna regulacja, która może doprowadzić do jeszcze większej uznaniowości regulatora. Kto na tym ucierpi? Jak zwykle odbiorcy ciepła.
Ciepło Systemowe
04.07.2011r. 14:07

30 czerwca, po raz drugi, z inicjatywy firmy Energa OPEC, rozdano nagrody "Partner Energa" – programu lojalnościowego dla strategicznych Klientów Spółki. Statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 35 i 25 tys. złotych, trafiły do Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dr J. Psarskiego oraz do Miasta Ostrołęka.
Energa OPECcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE