ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
13.07.2015r. 12:17

Redakcja dziennika „Rzeczpospolita” zorganizowała 26 czerwca br. debatę „Przyszłość kogeneracji w Polsce w kontekście unijnej polityki klimatycznej". Wzięli w niej udział przedstawiciele czołowych firm energetycznych działających w Polsce – m.in. Veolii Energia Warszawa S.A., PGNiG Termika, EDF Polska oraz przedstawiciele Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, Ministerstwa Gospodarki i Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
Veolia Energia
03.02.2015r. 16:49

W poniedziałek 2 lutego Maroš Šefčovič, wiceszef Komisji Europejskiej ds. Unii Energetycznej spotkał się z Ewą Kopacz, prezesem Rady Ministrów, Januszem Piechocińskim, ministrem gospodarki i Andrzejem Czerwińskim, przewodniczącym podkomisji sejmowej ds. energetyki i surowców.
PGNiG Termika
14.05.2013r. 12:22

Gmina Siechnice i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja podpisali 9 maja br. porozumienie, zgodnie z którym Kogeneracja przekaże gminie darowiznę na pokrycie kosztów ogrzewania mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. „Program Pomocy Odbiorcom Wrażliwym Społecznie” jest realizowany w gminie już od sześciu lat. Ze strony gminy Siechnice porozumienie podpisał burmistrz Milan Usak, a ze strony Kogeneracji członkowie zarządu Roman Traczyk i Henryk Zajas.
Kogeneracja
08.05.2013r. 13:05

Pracownicy Grupy Energa zostali dziś nagrodzeni przez premiera za wybitne osiągnięcia naukowo-techniczne. Wspólnie z naukowcami w zespole pod kierownictwem prof. Jana Kicińskiego z Instytutu Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku wdrażają w Żychlinie koncepcję gminy samowystarczalnej energetycznie. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Energa
17.01.2013r. 11:35

Dworzec PKP w Katowicach będzie gotowy, wraz z handlową Galerią Katowicką, w 2013 r. – zapewnia wykonawca.
Wcześniej popłynie tam ciepło. To efekt podpisanej umowy przyłączenia dworca do sieci ciepłowniczej Tauron Ciepło
i uruchomienia ogrzewania dla otwartej w październiku hali dworca.
"Polska Energia"
05.10.2012r. 12:39

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zaproponował model dotyczący zasad i sposobu ustalania oraz uwzględniania w taryfach dla ciepła systemowego zwrotu z kapitału na lata 2012 - 2015. Miało być przejrzyściej, a jest niebezpiecznie. Według branży propozycja ta to podwójna regulacja, która może doprowadzić do jeszcze większej uznaniowości regulatora. Kto na tym ucierpi? Jak zwykle odbiorcy ciepła.
Ciepło Systemowe
04.07.2011r. 14:07

30 czerwca, po raz drugi, z inicjatywy firmy Energa OPEC, rozdano nagrody "Partner Energa" – programu lojalnościowego dla strategicznych Klientów Spółki. Statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 35 i 25 tys. złotych, trafiły do Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dr J. Psarskiego oraz do Miasta Ostrołęka.
Energa OPEC
12.05.2011r. 15:50

GPEC znajduje się wśród trzech największych polskich firm ciepłowniczych w najnowszym rankingu – Lista 500, publikowanym przez tygodnik Polityka. Gdańskie przedsiębiorstwo poprawiło swój wynik w porównaniu z zeszłorocznym rankingiem aż o 16 pozycji.
GPEC
06.04.2011r. 14:42

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zostało nagrodzone statuetką „Srebrnego Kasztana” za finansowe wsparcie na rzecz ochrony lubelskich kasztanowców.
LPECcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE