ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Kogeneracja wspiera mieszkańców gminy Siechnice
14.05.2013r. 12:22

Gmina Siechnice i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja podpisali 9 maja br. porozumienie, zgodnie z którym Kogeneracja przekaże gminie darowiznę na pokrycie kosztów ogrzewania mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. „Program Pomocy Odbiorcom Wrażliwym Społecznie” jest realizowany w gminie już od sześciu lat. Ze strony gminy Siechnice porozumienie podpisał burmistrz Milan Usak, a ze strony Kogeneracji członkowie zarządu Roman Traczyk i Henryk Zajas.
Program skierowany jest do mieszkańców Gminy Siechnice korzystających z ciepła sieciowego produkowanego przez Kogeneracje. Zgodnie z zawartym porozumieniem, Kogeneracja przekaże gminie 10 tys. zł na pokrycie części opłat za ogrzewanie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. O podziale środków zadecyduje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który wskaże rodziny najbardziej potrzebujące.

"Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, wzorem lat ubiegłych będzie informował podopiecznych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialno-bytowej o możliwości obniżenia należności za ciepło poprzez otrzymanie dofinansowania. Uważam, że dla wielu gospodarstw domowych jest to bardzo duża pomoc i wsparcie." – mówi Joanna Bryłkowska – Hehn, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siechnicach.

Jako spółka kierująca się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, dużą wagę przykładamy do działań, których celem jest wspieranie społeczności lokalnych. Ogrzewanie produkowanym i dystrybuowanym przez nas ciepłem należy do najtańszych i najczystszych. Bardzo cieszy nas to, że współpraca z gminą Siechnice od wielu lat układa się pomyślnie, a realizowany od sześciu lat Program przynosi wymierne korzyści dla mieszkańców. -mówi Roman Traczyk, członek zarządu Kogeneracji.

Podczas spotkania podpisano dodatkowo umowę o współpracy gminy Siechnice i Kogeneracji na rzecz środowiska lokalnego.
Kogeneracja

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: pre 14.05.2013r. 14:33
10 tys zł? Wow
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: cash 14.05.2013r. 15:47
Wstyd mówić o darowiźnie.
Roman, roman, rom..
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE