ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

GPEC w górę w rankingu Polityki
12.05.2011r. 15:50

GPEC znajduje się wśród trzech największych polskich firm ciepłowniczych w najnowszym rankingu – Lista 500, publikowanym przez tygodnik Polityka. Gdańskie przedsiębiorstwo poprawiło swój wynik w porównaniu z zeszłorocznym rankingiem aż o 16 pozycji.
Na Liście 500 znalazło się 19 przedsiębiorstw z branży energetycznej i ciepłowniczej. GPEC jest jedną z 3 firm, które poprawiły pozycję w rankingu, pozostałe 16 odnotowało spadek.
Od kilku lat intensywnie się rozwijamy, wprowadzamy w naszej firmie innowacyjne rozwiązania, podnosimy jakość usług i zwiększamy efektywność. Te działania przynoszą zadowolenie naszych klientów i partnerów oraz dobre wyniki – mówi Adam Stanyer, członek zarządu GPEC.

Biorąc pod uwagę kryterium wypracowanego zysku, GPEC w branży ciepłowniczej zajął 2 miejsce, zaraz po SPEC Warszawa i znalazł się na 9 miejscu spośród wszystkich firm z województwa pomorskiego.

GPEC jest liderem w branży ciepłowniczej na Pomorzu. Przedsiębiorstwo dostarcza ciepło do ponad połowy obiektów i mieszkań Gdańska i Sopotu. Główną działalnością firmy, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, jest przesył i dystrybucja ciepła. GPEC zajmuje się także produkcją energii elektrycznej, a jej spółka córka GPEC Serwis oferuje szeroką gamę usług okołoenergetycznych. Przedsiębiorstwo jest pierwszą firmą ciepłowniczą w Polsce, która uzyskała certyfikat jakości ISO w zakresie produkcji i dystrybucji energii cieplnej (ISO 9001). GPEC dwa razy z rzędu został laureatem programu Firma Przyjazna Klientowi, a oferowany przez firmę produkt Ciepło Systemowe otrzymał godło Teraz Polska.
GPEC

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: Klient 12.05.2011r. 21:34
Z daleka od takiego dostawcy ciepła. Okrada klientów i wywozi lup do Lipska.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Klient II 13.05.2011r. 07:02
Ceny ciepła wzrosły - to poprawa w głupawym rankingu. Wzrost pozycji tylko dzięki wzrostowi cen dla klienta to co... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 13-05-2011r. 11:14 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: klient IV 13.05.2011r. 11:48
Gratulacje należą się URE. Dobra robota. Tylko szkoda że wyłącznie dla gepecu.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE