ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

LPEC ratuje lubelskie kasztanowce
06.04.2011r. 14:42

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zostało nagrodzone statuetką „Srebrnego Kasztana” za finansowe wsparcie na rzecz ochrony lubelskich kasztanowców.
Przedstawiciele spółki odebrali wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Lublina, Krzysztofa Żuka i Mariana Stanima, Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska. Nagrody przyznano w ramach podsumowania ubiegłorocznej akcji „Ratujmy lubelskie kasztanowce”.

Kampania na rzecz ratowania kasztanowców jest prowadzona od lat nie tylko w Lublinie. Jej celem jest przede wszystkim ochrona drzew przed niszczącymi je szkodnikami oraz dotarcie do wszystkich, których interesuje los tych drzew.
LPEC

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE