ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

MEC Piła podpisała umowę na dofinansowanie przebudowy sieci ciepłowniczej
29.07.2020r. 12:52

We wtorek 28 lipca 2020 r. władze, należącej do Enei, spółki Miejska Energetyka Cieplna Piła podpisały z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę na dofinansowanie inwestycji przebudowa sieci ciepłowniczej .
Dzięki wsparciu z NFOŚiGW MEC Piła przeprowadzi modernizację sieci ciepłowniczej w celu zmniejszenia strat ciepła. Inwestycja o wartości ponad 13,7 mln zł będzie realizowana od bieżącego roku.

W ramach projektu zakłada się budowę nowych przyłączy cieplnych i nowej sieci osiedlowej oraz wymianę istniejącej sieci osiedlowej długości około 6,4 km. Ponadto realizacja obejmuje dostawę i montaż indywidualnych 47 węzłów cieplnych.
Dotację na wsparcie przedsięwzięcia o wartości bliskiej 5,8 mln pochodzą z programu priorytetowego NFOŚiGW pn. "POIiŚ 2014-2020 Oś priorytetowa, Zmniejszenie emisyjności gospodarki - Działanie 1.5 - Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu".

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE