ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gorzów Wlkp. 40 tys. zł na pomoc w opłaceniu rachunków za ogrzewanie
09.10.2019r. 16:00

Najbardziej potrzebujący gorzowianie, którzy korzystają z ciepła przesyłanego za pomocą miejskiej sieci ciepłowniczej, otrzymają wsparcie finansowe. 40 tys. zł na ten cel przekazała Fundacja PGE Energia Ciepła - poinformowała Ewa Iwańska z Wydziału Promocji i Informacji UM Gorzowa Wlkp.
Chcemy, aby każdy miał dostęp do naszych usług. Program "Dzielimy się ciepłem" ma zapewnić, aby osoby w trudnej sytuacji nadal miały dostęp do ciepłej wody i ogrzewania - powiedział dyr. PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Mirosław Rawa.

Czek na 40 tys. zł został w środę przekazany do Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie (miejska instytucja pomocy społecznej - PAP).

W marcu tego roku prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki wystosował do PGE pismo w sprawie wsparcia mieszkańców potrzebujących takiej pomocy. "Często firmy markują swoją społeczną wrażliwość. Tutaj mamy konkretne działanie, które pomoże najbardziej potrzebującym" - powiedział Wójcicki.
W ub. roku w wyniku rozliczenia kosztów ogrzewania 819 mieszkańców Gorzowa otrzymało informację o niedopłatach.

"Często są to osoby schorowane i samotne, o niskich dochodach lub bezrobotne. Teraz mogą liczyć na dofinansowanie" - dodała Iwańska.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE