ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Mazurek: ciepło systemowe to sposób na poprawę jakości powietrza w miastach
05.06.2019r. 14:09

- Ciepło systemowe to nie tylko zapewnienie dobrej jakości usług; to także sposób na poprawę jakości powietrza w miastach - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl wiceminister środowiska Sławomir Mazurek podczas I Kongresu Kogeneracji.
W tym kontekście zwrócił on uwagę na współpracę z Ministerstwem Energii w zakresie walki ze smogiem m.in. w obszarze Programu Czyste Powietrze.
Odnosząc się do regulacji wspierających rozwój wysokosprawnej kogeneracji stwierdził, że nowy system wsparcia to kamień milowy w dyskusji na temat tego, jakie miejsce dla kogeneracji widzimy w systemie: - Ustawa daje szansę na głęboką cywilizacyjną zmianę w polskim sektorze ciepłownictwa, który przełoży się także na stan środowiska - stwierdził cytowany przez BiznesAlert.pl wiceminister Mazurek.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE