ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.WSPÓŁREDAGOWANIE SERWISUSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Miniserial o strażnikach miejskich walczących ze smogiem
07.04.2018r. 09:12

"Na straży czystego powietrza" - to tytuł pięcioodcinkowego miniserialu o katowickich strażnikach miejskich walczących z niską emisją, udostępniony właśnie na kanale Youtube Urzędu Miasta Katowice.
Pięcioodcinkowy serial został zrealizowany na wzór takich produkcji jak "Uwaga! Pirat" czy "STOP drogówka". Jego bohaterami są trzej strażnicy miejscy: Marek Żemła, Michał Osowski i Damian Nawara.

Jak zapewniają realizatorzy, serial pokazuje ich pracę "od podszewki, bez retuszu i bez kompromisów". Przedstawione w nim sytuacje nie były wcześniej planowane. Z uwagi na ochronę danych osobowych twarze osób, których piece i opał są kontrolowane, zostały zamazane.
"Zależało nam, aby w nowy sposób zwrócić uwagę na problem niskiej emisji. W założeniu materiał miał być lekki w odbiorze, ale także pouczający. Mamy nadzieję, że tak zostanie oceniony przez internautów. Wzorem największych platform streamingowych udostępniliśmy wszystkie odcinki jednocześnie" - powiedział prezydent Katowic Marcin Krupa.

Strażnicy miejscy w filmie nie tylko wystawiają mandaty i pouczenia, ale też informują mieszkańców o możliwości pozyskania miejskiego dofinansowania na wymianę systemów grzewczych na proekologiczne lub przekonują do zakupu lepszego opału.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Fun 07.04.2018r. 21:12
Gieroje sowietskowo sojuza. :)
Jaki czas tacy bohaterowie. :(
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE