ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.WSPÓŁREDAGOWANIE SERWISUCENTRUM PRASOWE
19.11.2018r. 18:42

Ochrona klimatu poprzez efektywne zarządzanie ubocznymi produktami spalania (UPS), współpraca energetyki i górnictwa z budownictwem inżynieryjnym oraz wyzwania gospodarki o obiegu zamkniętym w kontekście branży energetycznej będą przedmiotem konferencji organizowanej w ramach posiedzenia senackiej komisji środowiskowej, która odbędzie się jutro, 20 listopada w Senacie RP.
PGE Energia Ciepła
01.03.2018r. 14:42

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie została włączona do Europejskiego Rejestru Przejrzystości przy Instytucjach Europejskich.
IGCP
25.01.2018r. 09:37

23 stycznia br. w Łodzi w Centrum Kultury i Nauki EC1 odbyła się kolejna po katowickiej i krakowskiej debata "Kogeneracja - czyste powietrze dla miast". Temat szczególnie istotny w ostatnim czasie ze względu na smog, który obecny jest w wielu polskich miastach. Jej organizatorem jest Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych.
PTEZ
08.09.2017r. 08:25

Tauron Ciepło zaprasza przedstawicieli firm wykonawczych na "Targi inwestycji Tauron Ciepło", w związku z uruchomieniem kompleksowego Programu Likwidacji Niskiej Emisji.
Tauron Ciepło
26.04.2016r. 10:32

Ekologiczną wersją bajki o Czerwonym Kapturku grupa kapitałowa Węglokoks Energia chce uczyć dzieci, jak korzystać z ciepła, jakie są jego korzystane rodzaje i czym nie należy palić w piecu. W poniedziałek uczniowie z Rudy Śląskiej wysłuchali bajki "na żywo".
15.03.2016r. 10:57

16 marca 2016 r. w Urzędzie Dzielnicy Bielany odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu Inteligentna Sieć Ciepłownicza. Organizator, Veolia Energia Warszawa S.A., zaprasza do udziału w spotkaniu mieszkańców Bielan oraz wszystkich zainteresowanych tematyką energooszczędności i ekologii w przestrzeni miejskiej.
Veolia Energia Warszawa
30.11.2015r. 12:36

Już wkrótce mieszkańcy Ursynowa, a także wszyscy zainteresowani oszczędzaniem energii i ekologią w przestrzeni miejskiej, będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniu o Inteligentnej Sieci Ciepłowniczej. Konferencja odbędzie się 3 grudnia o godzinie 18.30 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. Komisji Edukacji Narodowej 61). Organizatorem jest firma Veolia Energia Warszawa S.A. we współpracy z ekspertami Politechniki Warszawskiej.
Veolia
13.07.2015r. 12:17

Redakcja dziennika „Rzeczpospolita” zorganizowała 26 czerwca br. debatę „Przyszłość kogeneracji w Polsce w kontekście unijnej polityki klimatycznej". Wzięli w niej udział przedstawiciele czołowych firm energetycznych działających w Polsce – m.in. Veolii Energia Warszawa S.A., PGNiG Termika, EDF Polska oraz przedstawiciele Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, Ministerstwa Gospodarki i Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
Veolia Energia
03.02.2015r. 16:49

W poniedziałek 2 lutego Maroš Šefčovič, wiceszef Komisji Europejskiej ds. Unii Energetycznej spotkał się z Ewą Kopacz, prezesem Rady Ministrów, Januszem Piechocińskim, ministrem gospodarki i Andrzejem Czerwińskim, przewodniczącym podkomisji sejmowej ds. energetyki i surowców.
PGNiG Termika
14.05.2013r. 12:22

Gmina Siechnice i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja podpisali 9 maja br. porozumienie, zgodnie z którym Kogeneracja przekaże gminie darowiznę na pokrycie kosztów ogrzewania mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. „Program Pomocy Odbiorcom Wrażliwym Społecznie” jest realizowany w gminie już od sześciu lat. Ze strony gminy Siechnice porozumienie podpisał burmistrz Milan Usak, a ze strony Kogeneracji członkowie zarządu Roman Traczyk i Henryk Zajas.
Kogeneracjacire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE