ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek ciepła
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
18.01.2021r. 11:32

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy, z Grupy PGE, wsparła potrzebujących w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem". Beneficjenci otrzymali wsparcie finansowe na łączną kwotę 30 tysięcy złotych. Przekazane środki finansowe mają zostać przeznaczone na pokrycie rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową wyprodukowaną w bydgoskiej elektrociepłowni.
PGE Energia Ciepła
13.01.2021r. 14:42

PGE Energia Ciepła wspiera odbiorców wrażliwych społecznie w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem". Pomoc finansową w 2020 r. otrzymały dwa lubelskie szpitale. To wsparcie jest szczególnie istotne ze względu na nadzwyczajną sytuację związaną z pandemią.
PGE Energia Ciepła
13.01.2021r. 13:14

Ekoeksperymentarium - wyjątkowa gra online dla całej rodziny, która uczy ekologii i promuje zdrowy styl życia. Jednym z jej partnerów jest Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A., należący do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE.
PGE Energia Ciepła
13.01.2021r. 12:05

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Rzeszowie z Grupy PGE, udzieliła wsparcia Zespołowi Szkół Energetycznych im. Gen. Władysława Sikorskiego, z którą współpracuje w ramach programu edukacyjnego Energetyczna Kariera. Otrzymana pomoc zostanie przeznaczona na realizację innowacyjnego projektu pn. "Zakup zestawu edukacyjnego składającego się z modułu fotowoltaicznego oraz turbiny wiatrowej wraz z osprzętem".
PGE Energia Ciepła
23.12.2020r. 13:36

Krakowska elektrociepłownia, w ramach ogólnopolskiego programu PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, "Dzielimy się ciepłem" wspiera odbiorców wrażliwych społecznie. W tym roku największy producent ciepła w Krakowie po raz kolejny, przekaże łącznie 75 tysięcy złotych dziewięciu organizacjom pożytku publicznego w stolicy Małopolski, włączając się w krakowską akcję społeczną "Podzielmy się ciepłem".
PGE Energia Ciepła
22.12.2020r. 10:48

Elektrociepłownia Zielona Góra, należąca do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem", podpisała porozumienie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej (MOPS) w Zielonej Górze, w ramach którego przekazała 21 grudnia br. symboliczny czek na kwotę 70 tys. złotych, wspierając najbardziej potrzebujących odbiorców ciepła sieciowego.
PGE Energia Ciepła
22.12.2020r. 09:30

Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła z Grupy PGE znalazła się wśród najlepszych małopolskich firm, wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.
PGE Energia Ciepła
21.12.2020r. 13:11

Coroczne spotkanie administratorów i zarządców wspólnot z Gdyni w ramach projektu "Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych" odbyło się 16 grudnia. W tym roku organizatorzy: PGE Energia Ciepła, OPEC Sp. z o.o., Miasto Gdynia i WFOŚiGW w Gdańsku, zaprosili przedstawicieli administracji do udziału w spotkaniu online.
PGE Energia Ciepła S.A.
16.12.2020r. 10:20

PGE Toruń, w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem" PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, wsparło cztery organizacje pożytku publicznego, korzystające z ciepła sieciowego i niosące pomoc potrzebującym. 16 grudnia wręczono beneficjentom symboliczne czeki na łączną kwotę 40 tysięcy złotych. W ten sposób spółka chce wspomóc działalność fundacji i stowarzyszeń, aby mogły one jeszcze lepiej spełniać swoje misje dla najbardziej potrzebujących.
PGE Toruń
10.12.2020r. 12:38

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, otrzymała nagrodę za zajęcie II miejsca na mazowieckim szczeblu regionalnym w ogólnopolskim konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej". Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.
PGE Energia Ciepłacire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE